معیارهای مهم برای انتخاب مستربچ مناسب

 

اگر به دنبال دانستن معیارهای مهم برای انتخاب مستربچ مناسب هستید تا انتخاب مناسب و با کیفیتی داشته باشید با ما همراه باشید.

معیارهای مهم برای انتخاب مستربچ مناسب:

1 کیفیت:
پلاستیک ماده ای است که در طول 50 سال گذشته زندگی ما را تغییر داده است. برای تولید انواع کالاهای مصرفی از اسباب بازی و ماشین گرفته تا مصالح ساختمانی و مبلمان استفاده می شود. با این حال، کیفیت و عملکرد این محصولات به کیفیت مواد اولیه مورد استفاده برای پلاستیک بستگی دارد.
مستربچ یک بخش اساسی در تولید بسیاری از محصولات پلاستیکی است. به همین دلیل است که بهتر است سازنده ای را انتخاب کنید که کیفیت را تضمین کند.

2- ثبات رنگ:
اگر همه محصولات پلاستیکی شفاف یا بی رنگ باشند چه می شود؟ کمی یکنواخت، درست است؟
رنگ برای جذابیت محصول شما بسیار مهم است. مستربچ نقش مهمی در افزودن رنگ به محصول پلاستیکی دارد. ما می توانیم هر رنگی را که نیاز دارید، مطابق با نمونه رنگ شما تولید کنیم.

3- مقاومت حرارتی:
مقاومت حرارتی مستربچ یکی دیگر از نکات مهم است. مستربچ باید استانداردهای بالایی را از نظر پایداری دما رعایت کند تا از بروز مشکلات در حین تولید جلوگیری شود.
نکته اینجاست: مستربچ ها با پایداری دمای پایین نمی توانند دمای بالای فرآیند پردازش را تحمل کنند. این خطر وجود دارد که رنگدانه بسوزد و رنگ نهایی مورد نظر به دست نیاید.

4- استحکام نور و مقاومت در برابر آب و هوا:

مقاومت نوری بالای رنگدانه های استفاده شده در مستربچ به ثبات رنگ و دوام محصول نهایی کمک می کند. این یکی از مهمترین معیارهای یک محصول پلاستیکی رنگی است. قرار گرفتن در معرض غلظت بالای اشعه ماوراء بنفش تأثیر منفی بر طول عمر پلاستیک ها دارد.

سخن آخر

آسیا رنگدانه (سپاهان مستربچ) با بیش از 40 سال تجربه در صنعت پلاستیک کشور، طیف گسترده ای از مستربچ های رنگی را برای صنعت پلاستیک تولید نموده است و کیفیت بالای محصولات خود را تضمین میکند.
در آسیا رنگدانه می‌توانید روی بهترین کیفیت در تولید مستربچ برای صنعت پلاستیک حساب کنید.
آسیا رنگدانه اولویت بالایی برای ثبات رنگ قائل است تا محصول شما بتواند همیشه ظاهر یکسانی داشته باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *