مستربچ رنگی پلی بین روح و چشم

مستربچ رنگی پلی بین روح و چشم، آیا در این ارتباط تا به حال چیزی شنیده بودید ..

رنگها در اطراف ما وجود دارند . اما با توجه به اینکه ما توسط رنگ ها احاطه شده ایم به اهمیت و تاثیر رنگ ها در زندگی خود توجه نمیکنیم.

این بدان معنا نیست که رنگ ها نقشی در زندگی ما ندارند یا اینکه ناخودآگاه بر ما قدرت ندارند. باور نمیکنی ؟

به چراغ راهنمایی فکر کنید. رنگ قرمز باعث میشود در مسیر خود توقف کنید و رنگ سبز باعث میشود که حرکت کنید. رنگ ها بر خلق و خو و طرز فکر نیز تاثیر میگذارند. رنگ های خاصی مانند زرد نشان دهنده شادی و فعالیت هستند، در حالی که برخی دیگر ماننده رنگ خاکستری نشان دهنده سردی ، قدرت هستند. آسمان و دریاها آبی رنگ در اطراف ما هستند که وقتی در ذهن تجسم میشوند آرامش درونی به وجود می آورند. رنگ آبی نشانه ثبات و قابلیت اطمینان است.

رنگ سبز نماد طبیعت ، حیات و سرزندگی است . از دیدگاه  روانشناسی رنگ سبز متعادل کننده قلب و احساسات است و میان عقل و دل تعادل ایجاد میکند. سبز بودن ترکیبی از آبی و زرد بودن است وضوح ذهنی و خوش بینی زرد را با آرامش عاطفی و بینش ذهنی آبی را یک جا در بر دارد.

اما چه چیزی این قدرت شگفت انگیز را به رنگها میدهد؟

شاید به این دلیل است که تجسم قویترین حواس است و بیش از همه بر ما تاثیر می گذارد.

آیا میتوانید زندگی بدون رنگ را تصور کنید؟…

طبیعت اولین و مهم ترین منبع الهام ما در مورد رنگ ها است . و همه ما میدانیم هیچ هنرمندی بالاتر از خالق طبیعت وجود ندارد.

آسیا رنگدانه (سپاهان مستربچ)  بعنوان اولین تولید کننده مستربچ  در ایران روی رنگ ها به عنوان پلی بین روح و چشم تمرکز کرده است . سمپل ما در تولید مستربچ با الهام از طبیعت رنگ های متنوعی را با توجه به نیازهای مشتری ارائه میدهد.

برای مشاوره و خرید مستربچ می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *