مستربچ رنگی پلی بین روح و چشم

مستربچ رنگی پلی بین روح و چشم، آیا در این ارتباط تا به حال چیزی شنیده بودید ..

رنگها در اطراف ما وجود دارند . اما با توجه به اینکه ما توسط رنگ ها احاطه شده ایم به اهمیت و تاثیر رنگ ها در زندگی خود توجه نمیکنیم.

این بدان معنا نیست که رنگ ها نقشی در زندگی ما ندارند یا اینکه ناخودآگاه بر ما قدرت ندارند. باور نمیکنی ؟

به چراغ راهنمایی فکر کنید. رنگ قرمز باعث میشود در مسیر خود توقف کنید و رنگ سبز باعث میشود که حرکت کنید. رنگ ها بر خلق و خو و طرز فکر نیز تاثیر میگذارند. رنگ های خاصی مانند زرد نشان دهنده شادی و فعالیت هستند، در حالی که برخی دیگر ماننده رنگ خاکستری نشان دهنده سردی ، قدرت هستند. آسمان و دریاها آبی رنگ در اطراف ما هستند که وقتی در ذهن تجسم میشوند آرامش درونی به وجود می آورند. رنگ آبی نشانه ثبات و قابلیت اطمینان است.

رنگ سبز نماد طبیعت ، حیات و سرزندگی است . از دیدگاه  روانشناسی رنگ سبز متعادل کننده قلب و احساسات است و میان عقل و دل تعادل ایجاد میکند. سبز بودن ترکیبی از آبی و زرد بودن است وضوح ذهنی و خوش بینی زرد را با آرامش عاطفی و بینش ذهنی آبی را یک جا در بر دارد.

اما چه چیزی این قدرت شگفت انگیز را به رنگها میدهد؟

شاید به این دلیل است که تجسم قویترین حواس است و بیش از همه بر ما تاثیر می گذارد.

آیا میتوانید زندگی بدون رنگ را تصور کنید؟…

طبیعت اولین و مهم ترین منبع الهام ما در مورد رنگ ها است . و همه ما میدانیم هیچ هنرمندی بالاتر از خالق طبیعت وجود ندارد.

آسیا رنگدانه (سپاهان مستربچ)  بعنوان اولین تولید کننده مستربچ  در ایران روی رنگ ها به عنوان پلی بین روح و چشم تمرکز کرده است . سمپل ما در تولید مستربچ با الهام از طبیعت رنگ های متنوعی را با توجه به نیازهای مشتری ارائه میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *